کمک به سگ خود برای زنده ماندن در طول قرنطینه

کمک به سگ خود برای زنده ماندن در طول قرنطینه

قرنطینه یعنی هیچ‌کس بیرون نمی‌رود  و این شامل سگ شما نیز می‌شود، مگر اینکه فضایی شخصی در بیرون از خانه برای آنها داشته باشید. در اینجا روش کمک به سگ خود برای سرحال بودن در حالی که شما هر دو (بدلیل قرنطینه) در داخل خانه گیر افتاده‌اید، آورده شده است.

تنها نکته خوب در مورد Covid-19 آن است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (C.D.C.)، سازمان بهداشت جهانی (W.H.O.) و سایر متخصصان اتفاق‌نظر دارند که هیچ نشانه‌ی معنی‌داری وجود ندارد که حاکی از آن باشد که حیوانات خانگی ما احتمالاً دچار این ویروس بشوند یا آن را گسترش دهند. با این حال، اگرچه حیوانات خانگی ما بیمار نمی‌شوند، Covid-19 در حال تغییر زندگی حیوانات خانگی در سراسر کشور است، به‌ویژه برای سگ‌ها و به‌خصوص آن‌هایی که در آپارتمان‌ها زندگی می‌کنند.

چگونه می‌توان حیوانات خانگی را از مبلمان دور نگه داشت

چگونه می‌توان حیوانات خانگی را از مبلمان دور نگه داشت

حیوانات خانگی همراهان شگفت‌انگیزی هستند که می‌توانند در هر مکانی احساسی مانند خانه خود داشته باشند. به‌هرحال، گاهی ممکن است حیوانات خانگی نسبت به بخشی از مبلمان احساس مالکیت کنند و یا بخش‌های جداشده‌ی خز آن‌ها سرتاسر یک مبل تمیز را فر بگیرد. وقتی این مسایل به وجود می‌آید، بایستی به حیوان خانگی خود بیاموزید که از مبلمان دور بماند. یادگیری چگونگی از بین بردن این عادت‌های بد می‌تواند به شما در آموزش حیوانات خانگی کمک کند تا برای همیشه از مبلمان دور بمانند.

چگونه باعث شوید سگ شما آب بنوشد

چگونه باعث شوید سگ شما آب بنوشد

سگ‌هایی که از سلامت برخوردارند (سگ‌های سالم) معمولاً میزان آبی را که می‌نوشند بخوبی مدیریت می‌کنند، اگرچه این مورد در توله‌های جوان و سگ‌های مسن کمتر صادق است. بجز مواقعی که علائمی جدی از مسائل مربوط به سلامتی مشاهده می‌شود، به احتمال زیاد سگ شما تنها با چند تغییر جزیی در محل قرارگیری ظرف آب و رژیم غذایی، به اندازه‌ی کافی آب دریافت خواهد کرد.

 20 باید و نباید در آموزش سگها

20 باید و نباید در آموزش سگها

عاشقان سگ گاهی تعجب می‌کنند که چرا، علی‌رغم بهترین و بیشترین تلاش‌ها، تلاش‌های آن‌ها در آموزش حیوانات خانگی بی فایده است . حیوان شما که ما نام مستعار رکس ...